Promocje oraz oferty specjalne dotyczące przeglądów
oraz napraw Ford
Slider

Nowy plan obsługi silników wysokoprężnych

Przedstawiamy zaktualizowany wykaz przebiegów między przeglądami dla pojazdów z silnikami wysokoprężnymi Forda, który pokazuje interwały między przeglądami pojazdów marki Ford.
Proszę zwrócić szczególną uwagę na Obowiązkowy Coroczny Przegląd lub przegląd międzyokresowy. W przypadku samochodów osobowych: prosimy o odwiedzenie nas w zaplanowanym czasie, jednak najpóźniej po 15 000 km lub raz w roku w ramach przeglądu międzyokresowego. Dokonamy wymiany oleju silnikowego.
W przypadku pojazdów dostawczych: prosimy o odwiedzenie nas raz w roku w ramach Obowiązkowego Corocznego Przeglądu, w którym pozostały okres eksploatacji oleju zostanie sprawdzony, a olej w razie potrzeby wymieniony.
Ford Intelligent Oil-Life Monitor (IOLM) ostrzeże Cię, gdy olej utraci zdolność do dalszej eksploatacji i będzie wymagał wymiany.
Kiedy pojawi się komunikat „wymagana wymiana oleju”, ważne jest, aby wymienić olej nie później niż po 1 500 km lub jednym miesiącu (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) od pierwszego wyświetlenia komunikatu informacyjnego, aby chronić silnik przed przedwczesnym zużyciem i uszkodzeniem.
Czekamy na Ciebie pragnąć zaoferować Twojemu samochodowi opiekę i troskę, na jaką zasługuje!
plan obsługi diesel 2019
* Nowa data wprowadzenia strategii serwisowej (data produkcji pojazdu).
** Nie dotyczy: pojazdów z silnikiem EcoBlue 2,0 l (z układem pojedynczych turbosprężarek) w modelach Ford Focus 2019, Ford Mondeo 2014.75, Ford S-MAX 2015.50 / Galaxy 2015.50 i Ford Edge
2016. Od końca 2018 r. pojazdy te będą objęte wydłużonym interwałem serwisowym w wymiarze 2 lat / 30.000 km z przeglądem międzyokresowym. Do tego czasu pojazdy te będzie obowiązywał
interwał główny wynoszący 1 rok / 30.000 km (bez przeglądu międzyokresowego). Niniejszy przegląd zostanie zaktualizowany i przekazany we właściwym terminie.
*** W przypadku tych pojazdów nie można stosować wysysarki do oleju.