Autoryzowany Serwis Mechaniczny

Autoryzowany Serwis Mechaniczny
Serwis mechaniczny

Obsługujemy wszystkie pojazdy marki Ford. Nasz serwis został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia do diagnostyki i naprawy samochodów, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że jego samochód zostanie sprawnie i dokładnie naprawiony. Oprócz przeglądów okresowych, napraw podzespołów, napraw zawieszenia, układów hamulcowych i przeniesienia napędu, wykonujemy:
  • pełny zakres usług w dziedzinie elektroniki i elektrotechniki samochodowej w tym zwłaszcza montaż audio video, alarmów, immobiliserów oraz centralnych zamków
  • montaż oraz kompleksową obsługę układów klimatyzacji
  • pełny serwis ogumienia wraz z hotelem opon
  • wielostanowiskową ekologiczną myjnie nadwozi i podwozi
  • całodobową pomoc drogową
  • badania techniczne pojazdów
Nowoczesna diagnostyka samochodowa

Podobnie przebiega diagnostyka podzespołów i układów sterujących samochodów, wtedy komputer diagnostyczny po zainstalowaniu go w pojeździe, sam identyfikuje typ i model samochodu oraz wybiera sposób diagnozowania właściwy dla tego pojazdu i podaje sposób naprawy. Dysponujemy najnowszymi i najbardziej na świecie zaawansowanymi technologicznie urządzeniami do diagnostyki. Nowa technologia i oprzyrządowanie nie stanowią żadnej przeszkody przy obsłudze starszych modeli samochodów wszystkich marek.

Tabela częstotliwości przeglądów serwisowych

Bardzo ważne jest, by przez cały okres eksploatacji pojazdu wykonywane były - po osiągnięciu określonego przebiegu lub po upłynięciu przewidzianego czasu (zależnie od tego, co nastąpi najpierw) - przeglądy przedstawione w planie przeglądów w poniższej tabeli. Ściągnij Plan Obsługi Pojazdu, który znajduje się w załączniku poniżej.

Wskazówka: Przeglądy powinny być wykonywane w zakresie 1500 kilometrów lub jednego miesiąca od przebiegu/terminu określonego w planie przeglądów danego pojazdu.

Dokładne zakresy przeglądów są różne w przypadku różnych modeli i zależą też od wieku i przebiegu pojazdu. Autoryzowany Dealer Forda dostarczy Państwu na żądanie egzemplarz harmonogramu przeglądów, gdzie wymieniono wszystkie czynności serwisowe wykonane w przypadku Państwa pojazdu.

Harmonogramy te umieszczono też na stronie: www.etis.ford.com/fordservice

Informacje o rutynowych czynności obsługowych wykonywanych w Państwa pojeździe są bardzo ważne i mogą mieć wpływ na obowiązywanie gwarancji. Należy zawsze upewnić się, że Autoryzowany Dealer Forda postawił pieczątkę we właściwym miejscu po zakończeniu każdego przeglądu.

Akcje serwisowe

Jak dowiem się, czy mój samochód jest objęty akcją serwisową?

W nielicznych przypadkach, gdy ze względów bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy wzywać niektóre pojazdy do naszych serwisów, wysyłamy listy do właścicieli zarejestrowanych w bazach danych prowadzonych przez organy administracji publicznej lub w naszych własnych zbiorach danych osobowych. Prosimy wówczas o niezwłoczne dokonanie niezbędnych napraw. Dodatkowo zawsze mogą Państwo skontaktować się z lokalnym Dealerem Forda lub z Centrum Obsługi Klienta, które chętnie dopomoże Państwu w podjęciu odpowiednich kroków. Ponadto mogą Państwo odwiedzić stronę http://www.etis.ford.com/fordservice i samodzielnie sprawdzić, czy Państwa pojazd podlega jakimkolwiek akcjom serwisowym, programom badania zadowolenia klienta lub planowym czynnościom obsługowym.

Gwarancja i pełna mobilność Twojego Forda przez 10 lat? Tak, to możliwe sprawdź szczegóły >>

Umów się na serwis już teraz >>


UWAGA – szybki kredyt na usługi serwisowe,
części zamienne i akcesoria
LF 290x100