previous arrow
next arrow
Slider

Dane techniczne

Dane techniczne
new s max katREWELACYJNE OSIĄGI. MAKSYMALNA OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA.

Witaj w czasach, w których nie musisz już wybierać między mocą, a ekonomicznością! Aerodynamiczna inia nadwozia, innowacyjne rozwiązania oraz technologie takie jak Auto Start-Stop sprawiają, że wybierając nowego Forda S-MAX nie musisz iść na żadne kompromisy.

EcoBoost – moc i wydajność w jednym

Doskonałe osiągi i komforotwa jazda to zasługa nowoczesnych jednostek napędowych, w tym silników beznynowych EcoBoost. W gamie silników benzynowych znajdzie się nowa jednostka 1.5 litra EcoBoost o mocy 160 KM, połączona z manulaną skrzynią biegów, oraz 240-konny silnik 2.0 litra EcoBoost zestawiony ze skrzynią automatyczną.

Gama silników wysokoprężnych

Ford S-MAX dostępny jest ze 120-konną jednostką 2.0 litra TDCi z sześciobiegową skrzynią manualną , a także zmodernizowaną konstrukcją 2.0 TDCi o mocy 150 i 180 KM, współpracującą z przekładnią ręczną lub autoamtyczną Powershift. W każdym z nich zastosowano system Active Thermal Managment, który pomaga szybciej osiągnąć optymalną temperaturę pracy silnika, co zwiększa jego wydajność i obniża emisję CO2 nawet o 7%, zapewniając jednocześnie wyższa oszczędność paliwa.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider