previous arrow
next arrow
Slider

Kolorystyka

Nowy Ford Galaxy wyróżnia się bardzo nowoczesną i niezwykle wyrafinowaną stylistyką. 
W przedniej części nadwozia wzrok przykuwa trapezoidalny górny grill, umiejscowiony ponad szerokim, wyrazistym grillem dolnym. Smukłe klosze reflektorów przednich zachodzą na boki karoserii, płynnie przechodząc we wznoszącą się linię boczną, dzięki której stylizacja tej części nadwozia wydaje się bardziej zwarta, elegancka i dojrzała stylistycznie.

Bardzo nowoczesny jest również tył pojazdu, gdzie wprowadzono ciekawy pomysł stylistyczny, polegający na połączeniu tylnego okna z kloszami lamp. Tym sposobem wizualnie zwiększyła się powierzchnia przeszklona tej części nadwozia. Natomiast w jego bocznej części wąskie, smukłe słupki nie tylko zapewniają lepszą widoczność, ale także potęgują wrażenie ogromu powierzchni przeszklonej, podkreślając funkcjonalność siedmioosobowej kabiny Forda Galaxy.

Kabina nowego Forda Galaxy wyróżnia się stylistyczną dojrzałością i starannością wykonania. Wszystkie elementy tworzą harmonijnie skomponowaną całość – wyraziste kontury konsoli środkowej płynnie łączą się z płaszczyzną deski rozdzielczej, która z kolei, otulając przednią część kabiny, stapia się z panelami drzwiowymi. Wnętrze można wzbogacić o wstawki i elementy dekoracyjne z aluminium, pokryte ciemną metalizowaną powłoką, oraz fortepianową lub matową czernią. Znakomitym uzupełnieniem funkcjonalnego i pojemnego wnętrza będzie pełnowymiarowe panoramiczne okno dachowe, które dodatkowo podkreśli jego przestronność.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider