previous arrow
next arrow
Slider

Cennik

Cennik
Ford Edge został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że kierowca i jego pasażerowie mogą cieszyć się przyjemną i niezwykle komfortową podróżą. Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zastosowane w Fordzie Edge, zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas każdej podróży.

Adaptacyjny układ kierowniczy

Ford Edge - uklad kierowniczy
Ford Edge - uklad kierowniczy
Nowa generacja układu kierowniczego w Fordzie Edge sprawia, że manewerowanie w wąskich przestrzeniach jest łatwiejsze a jazda z wyższą prędkością jest bardziej stabilna. Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego poczujesz, że podróżowanie nowym Fordem Edge daje jeszcze więcej przyjemności. Przy niskich prędkościach i ciasnych przestrzeniach manewrowanie samochodem jest niezwykle łatwe. Przy większej prędkości adaptacyjny układ kierowniczy (Ford Adaptive Steering) sprawia, że Ford Edge jest bardziej zwrotny, a jego prowadzenie precyzyjne.

Układ aktywnej redukcji hałasu

Ford Edge - redukcja halasu
Ford Edge - redukcja halasu
Zaawansowane zawieszenie i szyby akustyczne zapewniają tłumienie hałasów z zewnątrz a układ akywnej redukcji hałasu (Active Noise Control) pomaga w dalszej eliminacji hałasu i gwarantuje spokojną atmosferę podczas jazdy nowym Fordem Edge.
Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki systemu audio samochodu.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider