previous arrow
next arrow
Slider

Użytkowanie

We współczesnym świecie liczy się pomysłowe podejście do zagospodarowania wolnego miejsca. Dzięki najlepszej w swojej klasie pojemności bagażnika (do 457 l) Ford Puma wpisuje się w ten trend. 
Oprócz imponującej prezencji, pięknie zaprojektowane nadwozie Forda Puma jest zrównoważone przemyślaną funkcjonalnością. To daje gwarancję ogromnej wszechstronności.

01
01
To się nazywa porządek!

Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz02
02

W Fordzie Puma znajdziesz przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Tylne siedzenia można złożyć w stosunku 60/40 lub też złożyć je całkowicie w celu zwiększenia przestrzeni na bagaż w razie potrzeby.

03
03


Ruchoma półka za tylnym siedzeniem

Ford Puma wyposażony jest w półkę za tylnym siedzeniem, która nie jest przymocowana do drugiego rzędu siedzeń i unosi się wraz z klapą bagażnika, dzięki czemu zmienia swoje położenie, jeśli potrzebne jest miejsce na większe przedmioty.

Drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo04
04

Otwieranie i zamykanie bagażnika w Fordzie Puma jest niezwykle łatwe, nawet wtedy kiedy masz zajęte ręce. Gdy masz kluczyk w kieszeni lub torebce, wystarczy, że wykonasz lekki ruch nogą pod środkową częścią tylnego zderzaka, a drzwi bagażnika otworzą się lub zamkną bez konieczności dotykania czegokolwiek. Można je również otworzyć i zamknąć siedząc we wnętrzu pojazdu.

Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
[*] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[1] Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
[**] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider