previous arrow
next arrow
Slider

Zdecydowanie Mustang

Zdecydowanie Mustang
Duże, czytelne wskaźniki umieszczone w przestronnym wnętrzu inspirowanym wyglądem kokpitu samolotu przekazują kierowcy wszelkie niezbędne informacje, natomiast ergonomicznie rozmieszczone przełączniki zapewniają łatwą obsługę pokładowych systemów. Duża szerokość nadwozia w połączeniu z nowym tylnym zawieszeniem przyczyniła się do zwiększenia miejsca na wysokości ramion i bioder pasażerów oraz do powiększenia bagażnika, w którym zmieszczą się teraz dwie torby golfowe.

 • Emocje za kierownicą

  Wygląd, dźwięk i właściwości jezdne Forda Mustanga są kluczem do uzyskania ogromnej przyjemności z prowadzenia. Samochód oferuje doskonały układ jezdny zestrojony 
z uwzględnieniem wymagań europejskich kierowców.
  Obok uznanego silnika V8 o pojemności 5 litrów - rozwijającego 418 KM i 524 Nm momentu obrotowego - Ford oferuje w Fordzie Mustang nową, zaawansowaną technologicznie jednostkę 2,3 litra EcoBoost. Ten turbodoładowany silnik zapewnia doskonałe osiągi i niskie zużycie paliwa, którego oczekują klienci z Europy.
  „Jednostka EcoBoost generuje wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości obrotowych silnika, co umożliwia łatwe wyprzedzanie innych pojazdów i gwarantuje przyjemność z jazdy po krętych drogach", powiedział Dave Pericak, główny inżynier Forda Mustanga.

  Silnik 2,3 litra EcoBoost zapewnia doskonałe osiągi, wykorzystując w tym celu bezpośredni wtrysk paliwa, układ zmiennych faz rozrządu oraz turbodoładowanie. Unikatowy kolektor dolotowy i specjalna konstrukcja turbosprężarki pozwalają uzyskać 314 KM mocy i 434 Nm momentu obrotowego. Automatyczna skrzynia biegów oferowana w opcji jest dostępna 
w połączeniu z łopatkami do zmiany przełożeń montowanymi przy kierownicy, dzięki którym kierowca może cieszyć się komfortem podróżowania i pełną kontrolą nad pojazdem.

 • Ford Mustang dla prawdziwych entuzjastów jazdy samochodem

  Nowy Ford Mustang otrzymał nowe zawieszenie z przodu i z tyłu. Rama pomocnicza umieszczona z przodu usztywnia przednią strukturę, przyczyniając się jednocześnie do obniżenia masy auta. Element ten tworzy również silną podstawę do uzyskania precyzyjnego prowadzenia kół, co poprawia właściwości jezdne i komfort podróżowania.

  Nowe przednie kolumny MacPhersona z podwójnym przegubem kulowym umożliwiły zastosowanie większych i wydajniejszych hamulców. Fordy Mustang GT wyposażone zarówno w jednostkę 2,3 litra EcoBoost, jak i w silnik V8 otrzymają wyczynowy układ hamulcowy oferowany w Europie ze standardowymi obręczami aluminiowymi o średnicy 19 cali.

  Z tyłu pracuje nowe niezależne zawieszenie typu „integral-link", którego geometria, sprężyny, amortyzatory i tuleje zostały specjalnie zmodyfikowane i zestrojone pod kątem wysokich osiągów i z uwzględnieniem warunków drogowych w Europie, gdzie samochody poruszają się 
z dużymi prędkościami. Nowe aluminiowe tylne przeguby redukują masę nieresorowaną, zapewniając wyższy komfort jazdy i lepsze prowadzenie.

 • Inteligentne technologie

  Nowy Ford Mustang został wyposażony w liczne nowoczesne technologie, zapewniające kierowcy precyzyjne informacje, pełną kontrolę nad samochodem oraz rozbudowane możliwości adaptacyjne.

  Podczas jazdy krętą boczną drogą lub po torze wyścigowym kierowca może użyć przełączników „Selectable Drive Modes" umieszczonych na konsoli centralnej, aby dostosować siłę wspomagania układu kierowniczego, reakcje silnika i skrzyni biegów oraz ustawienia elektronicznego systemu stabilizacji toru jazdy, tworząc idealnego Forda Mustang, przystosowanego do każdej sytuacji drogowej.

  Nowy Ford Mustang będzie jednym z pierwszych modeli tej marki w Europie wyposażonym 
w system SYNC 2. Opracowany przez Forda zaawansowany system komunikacji obejmuje 
8-calowy kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości oraz zaawansowany system kontroli głosowej, zapewniający łatwiejsze sterowanie funkcjami systemu audio, nawigacji, klimatyzacji oraz kompatybilnych telefonów komórkowych.

  Nawigacja satelitarna zintegrowana z systemem SYNC 2 oferuje podzielony wyświetlacz 
z wyszczególnionymi skrzyżowaniami, funkcją odczytywania na głos nazw ulic, widoku 3D skrzyżowań na autostradzie i ciekawych miejsc oraz przewodnikiem Michelin. SYNC 2 pozwala użytkownikowi na łatwiejsze wprowadzanie wskazówek nawigacyjnych, a ponadto - korzystając z komend głosowych - oferuje możliwość odtworzenia utworów muzycznych wskazanego artysty, a także w razie potrzeby znajdzie i wyświetli listę pobliskich restauracji, a następnie wyznaczy trasę dojazdu.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider