previous arrow
next arrow
Slider

Komfort i udogodnienia

PRAKTYCZNE AUTO, KTÓRE DAJE MNÓSTWO PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY

Praktyczne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniają wiele przyjemności z jazdy i sprawiają, że Ford KA+ to samochód, który idealnie wkomponuje się w Twój styl życia.
System Ford SYNC pozwala na obsługę urządzeń mobilnych i zestawu audio za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim lub za pośrednictwem ekranu dotykowego. Z kolei stacja dokująca My Ford Dock to wymarzone miejsce dla Twojego smartfona – bezpieczne i z funkcją ładowania.
Połączenie nowoczesnego designu i inteligentnych rozwiązań sprawia, że Ford KA+ nie tylko przyciąga wzrok, ale jest również niezwykle funkcjonalny.

Ford SYNC z obsługą głosową i funkcją AppLink

sync

sync
Ford SYNC umożliwia sterowanie systemem audio, odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim. Technologia ta pozwala również na odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth®. Z kolei funkcja AppLink, to prosty i bezpieczny sposób na obsługę kompatybilnych aplikacji za pomocą ekranu pokładowego systemu audio.

*Nazwa Bluetooth® oraz logo Bluetooth®
są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a ich wykorzystanie przez Ford Motor Company podlega odpowiedniej licencji. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

Stacja dokująca My Ford Dock

My Ford Dock

My Ford Dock
Stacja dokująca My Ford Dock to specjalny składany uchwyt umieszczony w górnej części deski rozdzielczej. Po otwarciu może ona służyć do bezpiecznego zamocowania smartfona lub urządzenia nawigacyjnego, które dzięki temu znajduje się cały czas w zasięgu wzroku kierowcy. Dla większej wygody stacja jest wyposażona w złącze USB umożliwiające łatwe ładowanie podłączonego urządzenia.

Rozrywka w samochodzie

Sync

Sync
Ford KA+ oferuje szereg funkcji i urządzeń które sprawiają, że jazda tym samochodem jest jeszcze przyjemniejsza. Są to m.in. radioodbiornik cyfrowy (DAB) oraz odtwarzacz CD/MP3. Istnieje też możliwość podłączania urządzeń zewnętrznych poprzez złącze USB.
System komunikacji Ford SYNC z obsługą głosową i AppLink umożliwia połączenie telefonu komórkowego z pojazdem poprzez Bluetooth®,
co pozwala kierowcy korzystać z odtwarzacza i telefonu bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.
AppLink to rozwiązanie, które umożliwia obsługę głosową aplikacji zainstalowanych na urządzeniach przenośnych, w tym korzystanie ze znanego serwisu muzycznego Spotify.

Klimatyzacja

klimatyzacja

klimatyzacja
Ford KA+ może być wyposażony w klimatyzację z automatyczną regulacją temperatury (EATC), która pozwala ustawić i utrzymać idealną temperaturę we wnętrzu pojazdu. Dlatego bez względu na pogodę, w Fordzie KA+ zawsze będziesz czuć się komfortowo.Pogrzewane siedziska przednich foteli

fotele

fotele
Dla zwiększenia komfortu w zimne dni nowego Forda KA+ można doposażyć w podgrzewane siedziska przednich foteli.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider