previous arrow
next arrow
Slider

Technologie

Technologie
Technologie zamiast gadżetów
Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy,
rozwiązują problemy i dostarczaja samych korzyści.

I właśnie tak jest w nowym Fordzie EcoSport.
Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze - od inteligentnego napędu na wszystkie koła po system ułatwiający ruszanie na wzniesieniach
i technologię Ford SYNC 3.

FORD EcoSport
FORD EcoSport
Pewne prowadzenie w każdych warunkach

Inteligentny system napędu na wszystkie koła nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze. Niezależnie od rodzaju nawierzchni – mokrej, suchej lub oblodzonej – system przekazuje do odpowiednich kół moment obrotowy by zapewnić optymalną przyczepność, zwrotność i stabilność w każdych warunkach.Dodatkowa kontrola podczas ruszania pod góręHSA
HSA

Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (HSA) zapobiega stoczeniu się samochodu podczas ruszania. Utrzymuje on działanie układu hamulcowego przez dodatkowe 2,5 sekundy po zdjęciu nogi z pedału hamulca. Dzięki temu zyskujesz czas i kontrolę w chwili przekładania stopy z pedału hamulca na pedał gazu. System jest również przydatny w momencie zatrzymywania i ruszania na śliskiej nawierzchni.

LED
LED
Światła do jazdy dziennej w technologii LED

Te niezwykle energooszczędne i nowoczesne światła pomogą innym kierowcom odpowiednio wcześnie zauważyć Twój samochód - zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ford SYNC 3 z funkcją wzywania pomocySync 3
Sync 3

Jedną z funkcji systemu Ford SYNC jest Wzywanie pomocy (Emergency Assistance). Gdy dojdzie do wypadku, skutkującego uruchomieniem poduszki powietrznej lub odcięciem pompy paliwa, telefon komórkowy podłączony do systemu SYNC 3 nawiąże połączenie ze służbami ratunkowymi, aby podać im wszystkie istotne informacje (np. współrzędne GPS), a następnie umożliwić rozmowę z kierowcą.

*Funkcja Wzywania pomocy jest elementem systemu Ford SYNC. Jest dostępna w ponad 40 europejskich krajach. Uruchamia się, gdy dojdzie do wypadku - w momencie aktywacji poduszki powietrznej lub odcięcia pompy paliwa. Funkcja ta nawiązuje bezpośrednie połączenie z numerem 112 za pośrednictwem sparowanego z Ford SYNC telefonu komórkowego wyposażonego w Bluetooth. Funkcje odczytywania wiadomości SMS oraz Wzywania pomocy nie są obsługiwane we wszystkich językach europejskich.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider