Dane techniczne

Dane techniczne
transit podw katalogZaprojektowany od podstaw model Transit Podwozie z kabiną oferuje najszerszy możliwy wybór w zakresie długości przestrzeni ładunkowej, ładowności i możliwości przewozu pasażerów.
Masz do wyboru trzy rozstawy osi, cztery długości ramy, napęd na przednie lub tylne koła, pojedyncze lub podwójne koła tylne o zwiększonej przyczepności (zależnie od modelu) oraz pojedynczą lub podwójną kabinę.
Od momentu wprowadzenia na rynek Transita w wersji Podwozie z kabiną, stanowi on profesjonalną platformę do dalszej zabudowy. Nasi projektanci i inżynierowie ściśle współpracują z sektorem zabudowy nadwozi, aby umożliwić łatwy i skuteczny montaż wszystkich standardowych typów nadwozia, jak również większości specjalistycznych konwersji, bez konieczności wprowadzania znacznych modyfikacji. Każdy model ma solidną ramę podwozia z poprzeczkami, która stanowi płaską, mocną podstawę do zabudowy, wyposażoną w zintegrowane punkty mocowania nadwozia oraz niskie podłużnice ramy. Od standardowego furgonu, pojazdu z otwieraną z boku skrzynią ładunkową lub wywrotki po furgon-chłodnię, ruchomy warsztat lub pojazd służb ratowniczych, Transit stanowi wytrzymałą i pewną podstawę dla Twojego biznesu.

Podwozie z kabiną

Rozstaw osi: L1 (krótki), L2 (średni), L3 (długi), L4 (długi – wydłużona rama), L5 (długi – wydłużona rama jumbo)
Wysokość dachu: H1 (niski)
Siedzenia: 2–3

Podwozie z podwójną kabiną

Rozstaw osi: L2 (średni), L3 (długi), L4 (długi – wydłużona rama), L5 ( długi – wydłużona rama jumbo)  Wysokość dachu: H1(niski)
Siedzenia: 2–7

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider