previous arrow
next arrow
Slider

Dane techniczne

Dane techniczne
katalog transit courierNapęd na przednią oś, podwyższone miejsce kierowcy, zaawansowane wspomaganie kierownicy oraz wyszukana konstrukcja podwozia. Różne jednostki napędowe – wysokoprężne i benzynowe, w tym rewolucyjny silnik EcoBoost o pojemności 1 l. To wszystko w połączeniu z technologią ECOnetic, która pozwala ograniczyć do minimum zużycie paliwa, sprawia, że za kierownicą Forda Transit Courier poczujesz się jak w samochodzie osobowym.

Maksymalne osiągi silnika benzynowego
Nowy 3-cylindrowy silnik EcoBoost o pojemności 1l ma moc 100 KM i moment obrotowy 170 Nm. Towarzyszy mu sześciostopniowa ręczna skrzynia biegów. Połączony z technologiami zmniejszającymi zużycie paliwa – takimi jak Auto-Start-Stop – ten wiodący w swojej klasie silnik zapewnia tyle mocy, ile można oczekiwać po jego konwencjonalnym odpowiedniku o pojemności 1,6 l, jednak przy zużyciu paliwa niższym o 24% oraz emisji CO2 zredukowanej o 25% i wynoszącej jedynie 119 g/km.


Ekonomiczne silniki wysokoprężne o dużej mocy

Oferujemy również dwie jednostki wysokoprężne:

- 1,5 Duratorq TDCi 75 KM, 185 Nm, pięciostopniowa ręczna skrzynia biegów
- 1,6 Duratorq TDCi, 95 KM, 230 Nm pięciostopniowa ręczna skrzynia biegów

Dla silników o mocy 75 i 95 KM dostępna jest również opcja funkcji Auto-Start-Stop, system zarządzania akumulatorem (Battery Management System) oraz system inteligentnego ładowania regeneracyjnego (Smart Regenerative Charging). Jednostka napędowa o mocy 95 KM z funkcją Auto-Stop-Start oraz blokadą prędkości do 100 km/h, emituje jedynie 97 g/km CO2.Jest to najlepszy wynik w swojej klasie.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider