previous arrow
next arrow
Slider

Galeria

Ford Transit Courier
Ford Transit Courier
Został zaprojektowany tak, aby był wygodny, praktyczny, przyjemny dla oka i jak najbardziej zbliżony do auta osobowego. Dlatego wnętrze nowego Forda Transit Courier jest komfortowe i eleganckie – nowe siedzenia są wygodne, a ich ustawienie jest zaprojektowane tak, aby każdy przełącznik czy schowek był pod ręką – w szczególności stacja dokująca MyFord, która służy jako bezpieczny uchwyt na telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 czy nawigację satelitarną.
Cechą wyróżniającą Forda Transit Courier spośród konkurencji jest przestrzeń ładunkowa o pojemności 2,3 m3, która jest o 10% większa niż w innych pojazdach tej klasy. Za pełną standardową przegrodą jest wystarczająco dużo miejsca na europaletę i aż 660 kg ładunku. A dzięki pomysłowym rozwiązaniom Twój ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony podczas transportu.
Ale od nowego Forda Transit Courier oczekuje się nie tylko ponadprzeciętnych możliwości transportowych. Dlatego jako pojazd użytkowy spełnia on surowe standardy stawiane samochodom dostawczym, a także pozwala zminimalizować koszty eksploatacyjne.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider