Komfort i wygoda

Komfort i wygoda
5 czy 7 siedzeń? Wybór należy do Ciebie!
Bez względu na to, czy wybierzesz Forda Tourneo Connect z 5 siedzeniami, czy większy Grand Tourneo Connect z 7 fotelami, każdy pasażer będzie mieć mnóstwo miejsca dla siebie i swojego bagażu. Obie wersje mają tak zaprojektowane fotele, aby kierowca i jego pasażerowie podróżowali wygodnie. A dla zapewnienia maksymalnej wszechstronności wnętrza Tourneo Connect i Grand Tourneo Connect zostały wyposażone w elastyczny system konfiguracji siedzeń.

Pomysłowe schowki
W projekcie Forda Tourneo Connect przewidziano ogromną liczbę schowków. Wśród nich znajdziesz pojemniki w desce rozdzielczej po stronie kierowcy i pasażera, uchwyty w przednich drzwiach na 1,5-litrową butelkę, schowki w podłodze a nawet suficie.

Komfortowe i praktyczne fotele przednie
Fotel kierowcy posiada 4- lub 6-punktową regulację oraz opcjonalne ogrzewanie. W przeciwieństwie do wielu innych samochodów fotel pasażera składa się do stolika, co przy złożonych (lub wyjętych) tylnych siedzeniach pozwala na łatwe przewiezienie długich przedmiotów.

Bezpieczne i składane siedzenia tylne
Każde tylne siedzenie zostało wyposażone w zintegrowane zagłówki oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Podzielone w systemie 60/40 oparcia siedzeń składają się w pionie i na płasko, a jeśli potrzeba więcej miejsca na bagaż, można je także wyjąć. W modelu Grand Tourneo Connect tylne siedzenia składają się do poziomu podłogi, co zwiększa przestrzeń ładunkową — podobnie jak fotele podzielone 50/50 w opcjonalnym trzecim rzędzie.

Większe bezpieczeństwo najmłodszych
Przy zewnętrznych siedzeniach drugiego rzędu zamontowano mocowania ISOFIX, co ułatwia wpinanie najnowszych, przenośnych fotelików dziecięcych.

Konfigurator

Konfigurator

Konfigurator

Slider