Filtry kabinowe Ford Odour Filter Plus

Filtry kabinowe Ford Odour Filter Plus
Zapewniają czyste i świeże powietrze wewnątrz pojazdu. Najlepszy sposób ochrony przed zanieczyszczeniami, przykrymi zapachami oraz spalinami.


Nic nie może równać się z czystym i świeżym powietrzem wewnątrz pojazdu. Nasze filtry kabinowe Odour Filter Plus pozwolą Ci w prosty sposób zabezpieczyć się przed przenikaniem ozonu, cząsteczek oleju napędowego, mikrocząsteczek, pyłków oraz nieprzyjemnych zapachów do wnętrza samochodu. Filtry Ford Odour Filter Plus dbają zarówno o Twoje zdrowie, jak i stan systemu ogrzewania oraz klimatyzacji.

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników samochodów to dynamicznie rozwijający się rynek. Samochody i części zamienne projektowane są i testowane aby chronić kierowców, pasażerów i innych użytkowników ruchu podczas kolizji drogowej. Firma Ford oprócz bezpieczeństwa stwarza swoim klientom coraz bardziej komfortowe warunki podróżowania. Wyższe stężenie zanieczyszczeń w powietrzu stwarza zagrożenie dla zdrowia kierowcy. Mogą wystąpić reakcje takie jak zmęczenie, zawroty i bóle głowy, nudności i reakcje alergiczne. Z myślą o naszych klientach opracowaliśmy zupełnie innowacyjny rodzaj filtra pochłaniającego zapachy Ford Odoru Filter Plus. Zapewnia on znacznie lepszą ochronę przed cząsteczkami kurzu podrażniającymi płuca, zapachem spalin, pyłkami oraz agresywnymi gazami niż konwencjonalne filtry.

Zalety przeciwpyłkowych filtrów powietrza marki Ford:


Regularne testy filtrów związane z surowymi wymaganiami technicznymi Forda, zapewniają wysoką i stałą jakość w procesie eksploatacji.

Właściwości produktu Korzyści
Skuteczna przegroda filtracyjna o wysoki ej wydajności i doskonałe parametry dziękizastosowaniu wysokiej jakości materiałów

Prawie całkowita eliminacja szkodliwych substancji (pył, sadza, bakterie, pyłki
itp.)
Znakomite właściwości filtracyjne Wyjątkowo skuteczna powłoka węglowa, znacząco redukująca gazy takie jak np. ozon.

Dotyczywyłącznie filtra pochłaniającego zapachy typu standardowego oraz PremiumPlus.

Małe spadki ciśnienia Stałyprzepływ powietrza
Właściwości hydrofobowe Łatwe odmrażanie i odparowywanie szyb bocznych oraz szyby przedniej

Nie dochodzi do rozwoju bakterii oraz grzybów

Odporność na zamarzanie wlotu powietrza w zimie Zapobiega
zaparowywaniu szyb

Nie dochodzi do blokowania żeberek wentylacyjnych

Bezawaryjna praca w ekstremalnych warunkach (pył, wysoka i bardzo niska temperatura) Filtr nie ulega deformacji w wyniku zmian temperatury

Zapobiega przedostawaniu się pyłu niezależnie od warunków

Wentylatory, elementy grzejne, deska rozdzielcza oraz szyba
przednia pozostają dłużej czyste

Ergonomiczna konstrukcja Szybki i łatwy montaż
Filtr oraz rama filtra wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości Filtr zawsze działa poprawnie
Filtryzgodne ze specyfikacją gwarantującą stałe właściwości antyalergiczne Użytkowanie oryginalnych części gwarantuje zachowanie właściwości antyalergicznych

Filtry Ford Odoru Filter Plus


Mikropył może wywoływać choroby dróg oddechowych i alergie. Alergicy narażeni są na 30% wyższe niebezpieczeństwo wypadku samochodowego. Kichnięcie przy prędkości 80 km/godz oznacza jazdę przez 25 m z zamkniętymi oczami — a to znacznie zwiększa ryzyko wypadku!

Aktywny filtr Ford Odour Filter Plus zapewnia:

  • Ochronę przed pyłkami
  • Ochronę przed zapachami
  • + ochronę przed mikropyłem
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to bardzo istotna kwestia dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nowy filtr: Ford Odoru Filter Plus odgrywa ważną rolę także w tej dziedzinie. Zapobiega parowaniu szyb bocznych i szyby przedniej – już od momentu rozruchu silnika. Wpływa także na poprawę ogólnej higieny w kabinie samochodu redukując osadzenie się nieczystości w kanałach układów ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji. Filtr Ford Odoru Filter Plus otrzymał certyfikat TUV, dostępny jest wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Forda, z przeznaczeniem do wszystkich modeli Forda. Aby mieć pewność, że powietrze, którym oddychasz w swoim samochodzie jest tak czyste, jak to tylko możliwe - poproś o zainstalowanie filtra Ford Odoru Filter Plus a poczujesz się jeszcze bardziej komfortowo.