Tydzień elektrycznych ofert Forda

Bemo Motors promocje


18-26 września

Tydzień elektrycznych ofert Forda

Kup swój wymarzony samochód – tylko teraz z wyjątkowymi korzyściami!
Podczas Tygodnia Elektrycznych Ofert Forda czekają na Ciebie nasze nowoczesne samochody hybrydowe … i nie tylko.
Sprawdź on-line samochody dostępne od ręki w limitowanej elektrycznej ofercie.

Wybrane modele dostępne są z:

 • elektrycznym pakietem korzyści
 • 5 letnią ochroną gwarancyjną i Ford Protect
 • 6 miesiącami finansowego spokoju bez rat***


Dodatkowo kupując samochód otrzymasz nagrodę – Voucher na pierwszy przegląd serwisowy Twojego pojazdu – gratis.
Szczegóły promocji dostępne u Autoryzowanych Dealerów Forda.

Sprawdź elektryczną ofertę na Twój samochód:

promocje 09 dostepne od reki


 • *** SPRAWDŹ PROPOZYCJĘ

  Klient Indywidualny

  Propozycja odroczenia kredytu do 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytowej, obowiązuje do 30.09.2020 r.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu marki Ford, wyliczona na dzień 02.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 9,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 43 091 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 53 302,12 zł, oprocentowanie stałe 7,09% całkowity koszt kredytu 10 211,12 zł (w tym: prowizja 2 025,28 zł, odsetki 8 185,84 zł), 56 rat miesięcznych w wysokości 935,12 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 935,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 2 czerwca 2020 r. dla reprezentatywnego przykładu. Kredyt na zakup nowego samochodu w cenie 70 308 zł, z wpłatą własną 27 217 zł.
  Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Ford, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu.
  Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank.
  Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Forda. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Klient Instytucjonalny

  Oferta dostępna przy wpłacie własnej od 25%. Propozycja skierowana jest do przedsiębiorców. Nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego i może ulec zmianie m.in. z uwagi na kondycję ekonomiczną Korzystającego lub warunki dostawy samochodu. Propozycja obowiązuje dla umów leasingu zawartych w ramach programu Ford Leasing oraz Ford Leasing Opcje prowadzonego wspólnie z Santander Leasing S.A. • Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
 • [*] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
 • [1] Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
 • Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
 • [**] Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.