Przyszłość jest teraz

bring on tomorrow promo

Elektryfikując nasze modele, nie wyobrażamy sobie tylko przyszłości... my ją tworzymy już dziś!
Do końca 2020 r. wprowadzimy 14 nowych pojazdów hybrydowych i elektrycznych w Polsce.
Niezależnie od tego, czy będzie to Puma EcoBoost Hybrid, Kuga z jednym z trzech napędów hybrydowych, czy nasz w pełni elektryczny Mustang Mach-E - jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.
 

Który samochód elektryczny jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?

Jeśli myślisz o samochodzie, który do jazdy wykorzystuje energię elektryczną, warto poznać różnice między poszczególnymi rodzajami napędów.
Kliknij w poniższe ikony, aby dowiedzieć się więcej na temat samochodów typu Mild Hybrid, Hybrid, Plug-in Hybrid oraz w pełni elektrycznych.

all electric plugin hybrid hybrid mild hybrid

ionityONITY – większy zasięg

Elektryczna rewolucja uwzględnia również infrastrukturę szybkich punktów ładowania pojazdów. IONITY to wspólne przedsięwzięcie marek Ford, BMW, Daimler, VW oraz Audi i Porsche wchodzących w skład Volkswagen Group. Wspólnie budujemy w Europie sieć punktów umożliwiającą szybkie ładowanie, aby zapewnić kierowcom możliwość dalekich podróży. Dowiedz się więcej.

W 100% elektryczny Ford Mustang Mach-Emach e

Zasięg do 600 km2 na jednym ładowaniu, natychmiastowy moment obrotowy i większa moc, niż można się spodziewać. Mustang Mach-E obala wszystkie mity o pojazdach elektrycznych. Przygotuj się na czystą przyjemność z jazdy i miłość od pierwszego kilometra.

poznaj Forda Mach-E

pumaZnajdź swoje miejsce - nowy Ford Puma

Zaprojektowany z myślą o kierowcy. Zwracający uwagę unikalną stylistyką. Zapewniający znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 dzięki zaawansowanym silnikom EcoBoost Hybrid.

poznaj puma

Nowy wymiar przygody -  nowy Ford Kuganowa kuga

Już w 2020 roku pojawi się nowy Ford Kuga oferujący trzy różne rodzaje napędu hybrydowego. W Plug-in Hybrid silnik elektryczny nie tylko wspomaga jednostkę spalinową, ale może ją całkowicie zastąpić. Co więcej w tej wersji akumulator można ładować z gniazdka i stacji ładowania.
W ofercie będzie dostępna również Kuga z systemem miękkiej hybrydy (MHEV) i pełnym hybrydowym układem napędowym (FHEV).

odkryj Forda Kuga