previous arrow
next arrow
Slider

Przyszłość jest teraz

bring on tomorrow promo

Elektryfikując nasze modele, nie wyobrażamy sobie tylko przyszłości... my ją tworzymy już dziś!
Do końca 2020 r. wprowadzimy 14 nowych pojazdów hybrydowych i elektrycznych w Polsce.
Niezależnie od tego, czy będzie to Puma EcoBoost Hybrid, Kuga z jednym z trzech napędów hybrydowych, czy nasz w pełni elektryczny Mustang Mach-E - jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.
 

Który samochód elektryczny jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?

Jeśli myślisz o samochodzie, który do jazdy wykorzystuje energię elektryczną, warto poznać różnice między poszczególnymi rodzajami napędów.
Kliknij w poniższe ikony, aby dowiedzieć się więcej na temat samochodów typu Mild Hybrid, Hybrid, Plug-in Hybrid oraz w pełni elektrycznych.

all electric plugin hybrid hybrid mild hybrid

ionityONITY – większy zasięg

Elektryczna rewolucja uwzględnia również infrastrukturę szybkich punktów ładowania pojazdów. IONITY to wspólne przedsięwzięcie marek Ford, BMW, Daimler, VW oraz Audi i Porsche wchodzących w skład Volkswagen Group. Wspólnie budujemy w Europie sieć punktów umożliwiającą szybkie ładowanie, aby zapewnić kierowcom możliwość dalekich podróży. Dowiedz się więcej.

W 100% elektryczny Ford Mustang Mach-Emach e

Zasięg do 600 km2 na jednym ładowaniu, natychmiastowy moment obrotowy i większa moc, niż można się spodziewać. Mustang Mach-E obala wszystkie mity o pojazdach elektrycznych. Przygotuj się na czystą przyjemność z jazdy i miłość od pierwszego kilometra.

poznaj Forda Mach-E

pumaZnajdź swoje miejsce - nowy Ford Puma

Zaprojektowany z myślą o kierowcy. Zwracający uwagę unikalną stylistyką. Zapewniający znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 dzięki zaawansowanym silnikom EcoBoost Hybrid.

poznaj puma

Nowy wymiar przygody -  nowy Ford Kuganowa kuga

Już w 2020 roku pojawi się nowy Ford Kuga oferujący trzy różne rodzaje napędu hybrydowego. W Plug-in Hybrid silnik elektryczny nie tylko wspomaga jednostkę spalinową, ale może ją całkowicie zastąpić. Co więcej w tej wersji akumulator można ładować z gniazdka i stacji ładowania.
W ofercie będzie dostępna również Kuga z systemem miękkiej hybrydy (MHEV) i pełnym hybrydowym układem napędowym (FHEV).

odkryj Forda Kuga