Nasze sukcesy

Nasze sukcesy
Nieustannie doskonalimy się i poprawiamy to co jeszcze da się poprawić. Nasze wysiłki doceniają nie tylko Klienci, ale również zewnętrzne, niezależne instytucje, które przyznają nam wyróżnienia za naszą ciężką pracę. Poniżej przestawiamy kilka z takich nagród:

2011 III miejsce w konkursie AZNN roku 2011
Zajęliśmy 3. miejsce w Olimpiadzie Forda - Autoyzowany Zakład Napraw Nadwozi 2011.


ExcellenceAward2005leftBędąc laureatem nagrody przyznawanej przez Ford of Europe za najwyższy poziom obsługi Klienta - w 2004 roku Dealer Excellence Award, a w 2005 roku Chairmans Award ciąglę dążymy do doskonałości. Jurorami w tym konkursie są sami Klienci, to oni oceniając jakość świadczonych usług a także określając poziom zadowolenia z obsługi, przyznają wyróżnienie danemu dealerowi. Tym samym powyższe tytuły stanowią dla nas jeszcze większą wartość, dając nam pozytywny sygnał od naszych Klientów.

AutoSwiat logoW 2011 zajęliśmy 2. miejsce w rankingu Auto Świat (nr 26/2011) zdobywając 183 punkty na 200 możliwych!. W rankingu tym oceniano jakość obsługi Klientów, dziękujemy za uznanie i wierzymy, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.pzuPosiadamy Certyfikat Przynależnośći do Sieci Naprawczej PZU. Dzięki współpracy z PZU - największym ubezpieczycielem w Polsce, nasi Klienci są obsługiwani sprawnie i szybko. Każda szkoda komunikacyjna jest likwidowana w trybie samolikwidacji - w Res Motors załatwisz wszystko: od oględzin, po wykonanie dokumentacji aż po naprawę samochodu - bez potrzeby wizyty u ubezpieczyciela.


cert FordJesteśmy wielokrotnym laureatem Olimpiady Forda, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług.


standox
Jesteśmy autoryzowanym partnerem Standox - wiodącego na świecie dostawcy renowacyjnych lakierów samochodowych
Res Motors - Grupa Bemo
Al. Armii Krajowej 50,
35-307 Rzeszów
Tel. (17) 850 30 00,
Fax (17) 857 85 00, (17) 850 30 11
e-mail: salon@bemo-motors.pl