Nowy Ford Focus RS już jest!

Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Nowy Ford Focus RS już jest!
Ford prezentuje nowego Forda Focusa RS, hatchbacka 
o wysokich osiągach z innowacyjną technologią napędu na wszystkie koła.


  • Ford prezentuje nowego Forda Focusa RS, hatchbacka o wysokich osiągach wyposażonego w zaawansowaną technologię i oferującego niespotykane wcześniej wrażenia z jazdy.
  • Ford Focus RS trzeciej generacji będzie po raz pierwszy w historii oferowany na najważniejszych rynkach całego świata; to drugi model po Fordzie GT zaprezentowany w ramach ofensywy zakładającej wprowadzenie do sprzedaży ponad 12 samochodów o wysokich osiągach do 2020 roku.
  • Ford Focus RS, opracowany przez zespół Ford Performance, został wyposażony 
w innowacyjny napęd na wszystkie koła oraz układ TVC poprawiający stabilność na zakrętach.
  • Silnik 2,3 litra EcoBoost opracowany dla Forda Focusa RS rozwija ponad 320 KM mocy dzięki licznym zmianom konstrukcyjnym.
  • Najnowszy Ford Focus RS będzie trzydziestym modelem od 1968 roku, który otrzymał oznaczenie RS; produkcja tego auta rozpocznie się pod koniec tego roku 
w fabryce w Saarlouis w Niemczech.
  • Ken Block, profesjonalny kierowca rajdowy i gwiazda filmów Gymkhana, podejmuje współpracę z zespołem Forda, jako konsultant ds. nowego Forda Focusa RS.

Dokładne informacje techniczne na temat nowego modelu zostaną podane podczas światowej premiery na targach w Genewie.
Forda Focus RS - samochód sportowy o wysokich osiągach przeznaczony do użytku na publicznych drogach, wyposażony w innowacyjny napęd na wszystkie koła oraz układ TVC poprawiający stabilność na zakrętach.
Nowy Ford Focus RS, pod maską którego pracuje silnik 2,3 litra EcoBoost o mocy przeszło 320 KM, to najnowszy model zaprezentowany w ramach ofensywy Forda zakładającej wprowadzenie na światowy rynek ponad 12 samochodów o wysokich osiągach do 2020 roku.
Oprócz sprawiania radości entuzjastom, modele te przyczyniają się do realizacji założeń strategii One Ford w zakresie rentownego wzrostu, nieustającego udoskonalania produktów oraz wprowadzania innowacji w każdym aspekcie biznesu.
Czytany 2697 razy

1 komentarz

  • Link do komentarza MAREK niedziela, 07 czerwiec 2015 17:03 napisane przez MAREK

    PO PROSTU JEST OK! CIEKAWE JAKA BEDZIE CENA?POZDRAWIAM.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.