Nowy Ford Tourneo Custom

Wygoda i komfort to jego atuty!

Nowy Ford Tourneo Custom został wyposażony w mnóstwo funkcji podnoszących komfort jazdy i ułatwiających prowadzenie. Na przykład regulowany elektrycznie i podgrzewany fotel oraz regulowana kolumna kierownicy gwarantują optymalną pozycję. Z kolei zwinność i szybkość reakcji na Twoje polecenia sprawiają, że poczujesz się pewniej w każdych warunkach – przy dużej prędkości, na mokrej i suchej nawierzchni, z ładunkiem lub bez.
Nowy Ford Focus Vignale w naszym salonie
W Fordzie Focus Vignale poczujesz prestiż klasy premium. Luksusowa wersja Vignale zapewnia komfort i wyrafinowanie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i dodatkowych rozwiązań technicznych oraz niepowtarzalnych detali  stylizujących.  Uwagę zwracają na siebie górna krata wlotu powietrza w stylizacj Vignale, 17” obręcze kół ze stopów lekkich z wykończeniem Luster Nickel czy  zderzaki w stylizacji Vignale z elementami ozdobnymi w kolorze satynowego aluminium.
Dla zaproszonych gości był to fantastyczny dzień wraz z nowymFordem Focusem i legendą światowej motoryzacji –Fordem Mustangiem. Nasi goście mogli pod okiem instruktorów jazdy sprawdzić swoje umiejętności w codziennym użytkowaniu samochodów marki Ford.
Dowiedz się więcej na temat nowego Forda Focus
Strona 1 z 6