Legendarna wersja Forda Mustanga w Millenium Hall
Ssilniejszy, wzbogacony o dodatki przypominające gwiazdę srebrnego ekranu sprzed 50 lat. Dostępny w kolorze Shadow Black lub klasycznym Dark Highland Green, Mustang Bullitt jest napędzany wzmocnionym 5-litrowym silnikiem V8, który zapewni moc ocenianą na 464 KM i moment obrotowy 529 Nm. Mustang Bullitt otrzymał nowe rozwiązanie dopasowania obrotów silnika V8, zapewniające płynniejsze zmiany biegów i sportowe "strzały" z wydechu podczas redukcji biegów. Dostępny jest system audio klasy premium: B&O PLAY o mocy wyjściowej 1000 W.
Ford Mustang GT 5.0 jako demo dla klientów Res Motors w Rzeszowie

Nareszcie jest!

Porywająca jakość jazdy. Nieodparte uczucie, które towarzyszy Ci podczas jazdy. Doskonałe prowadzenie, dzięki całkowicie niezależnemu tylnemu zawieszeniu, sprawia, że jazda jest płynna i w pełni kontrolowana.

Res Motors sponsorem Międzynarodowych Kursów Muzycznych w Łańcucie
Wspaniały barokowy Zamek otoczony rozległym parkiem, w nim pięknie położona Szkoła Muzyczna stanowią niezwykłe miejsce, w którym co roku w lipcu odbywają się Międzynarodowe Kursy Muzyczne dla adeptów gry na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, harfie oraz dla zespołów kameralnych.
Nowa myjnia automatyczna w Res Motors

To kolejny etap remontu w salonie i serwisie Res Motors.

Oprócz pomieszczeń biurowych przebudowany został serwis i część przygotowawcza nowych samochodów. Od kilku dni działa też nowa zautomatyzowana portalowa myjnia WashTec.

Strona 1 z 7