Ford Kuga ST-Line w Millenium Hall
Robisz zakupy w Millenium Hall? Przy okazji zobacz Forda Kuga w wersji ST-Line i skorzystaj z ostatnich modeli dostępnych w promocji "Okazja się naSUVa". Zapraszamy do naszego salonu.
Maria Włoszczowska
Wspaniały barokowy Zamek otoczony rozległym parkiem, w nim pięknie położona Szkoła Muzyczna stanowią niezwykłe miejsce, w którym co roku w lipcu odbywają się Międzynarodowe Kursy Muzyczne dla adeptów gry na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, harfie oraz dla zespołów kameralnych.

Wygoda i komfort to jego atuty!

Nowy Ford Tourneo Custom został wyposażony w mnóstwo funkcji podnoszących komfort jazdy i ułatwiających prowadzenie. Na przykład regulowany elektrycznie i podgrzewany fotel oraz regulowana kolumna kierownicy gwarantują optymalną pozycję. Z kolei zwinność i szybkość reakcji na Twoje polecenia sprawiają, że poczujesz się pewniej w każdych warunkach – przy dużej prędkości, na mokrej i suchej nawierzchni, z ładunkiem lub bez.
W Fordzie Focus Vignale poczujesz prestiż klasy premium. Luksusowa wersja Vignale zapewnia komfort i wyrafinowanie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i dodatkowych rozwiązań technicznych oraz niepowtarzalnych detali  stylizujących.  Uwagę zwracają na siebie górna krata wlotu powietrza w stylizacj Vignale, 17” obręcze kół ze stopów lekkich z wykończeniem Luster Nickel czy  zderzaki w stylizacji Vignale z elementami ozdobnymi w kolorze satynowego aluminium.
Strona 1 z 6