Zwinny jak Puma...
Do miasta, na trasę, w trybie sportowym, a może gdzieś gdzie nie ma drogi? Wybierając przyciskiem odpowiedni tryb Nowy Ford Puma dostosowuje się do warunków drogowych.
Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii dbających o Twój komfort i bezpieczeństwo. Ford Co-Pilot360 obejmuje wiele współpracujących ze sobą systemów, dzięki którym możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń.
Nowy Ford Puma juz jest!
Możesz go zobaczyć w Millenium Hall lub przyjść do naszego salonu i wypróbować podczas jazdy testowej. Zapraszamy!
Nowy Ford Mustang BULLITT wyjeżdża z salonu Res Motors

W kolorze klasycznym Dark Highland Green, Mustang Bullitt jest napędzany wzmocnionym 5-litrowym silnikiem V8, który zapewni moc ocenianą na 464 KM i moment obrotowy 529 Nm.

Otrzymał nowe rozwiązanie dopasowania obrotów silnika V8, zapewniające płynniejsze zmiany biegów i sportowe "strzały" z wydechu podczas redukcji biegów. Na pokładzie system audio klasy premium:  B&O PLAY o mocy wyjściowej 1000 W.
Wyposażony został w 19-calowe obręcze kół w stylu Torq Thrust, czerwone zaciski hamulcowe Brembo™ i ozdobną imitację korka wlewu paliwa Bullitt na pasie tylnym.
Uroczysta premiera filmu "Le Mans' 66"
Naszych obecnych i przyszłych klientów zaprosiliśmy do rzeszowskiego Multikina na uroczystą premierę filmu "Le Mans' 66".
Prawie 10 minut Steve McQueen pędzi za kierownicą Mustanga GT z 1968 roku ulicami San Francisco za dwoma wynajętymi mordercami w kultowej sekwencji pościgu filmu Warner Bros. "Bullitt".
Nowy samochód w edycji specjalnej - Ford Mustang Bullitt, który powstał dla uczczenia 50 rocznicy powstania legendarnego filmu, pojawi się w naszym salonie.
Robisz zakupy w Millenium Hall? Przy okazji zobacz Forda Kuga w wersji ST-Line i skorzystaj z ostatnich modeli dostępnych w promocji "Okazja się naSUVa". Zapraszamy do naszego salonu.
Strona 1 z 7