Nowy Ford Focus Vignale w naszym salonie
W Fordzie Focus Vignale poczujesz prestiż klasy premium. Luksusowa wersja Vignale zapewnia komfort i wyrafinowanie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i dodatkowych rozwiązań technicznych oraz niepowtarzalnych detali  stylizujących.  Uwagę zwracają na siebie górna krata wlotu powietrza w stylizacj Vignale, 17” obręcze kół ze stopów lekkich z wykończeniem Luster Nickel czy  zderzaki w stylizacji Vignale z elementami ozdobnymi w kolorze satynowego aluminium.
Praktyczna Akademia Forda w Res Motors
Dla zaproszonych gości był to fantastyczny dzień wraz z nowymFordem Focusem i legendą światowej motoryzacji –Fordem Mustangiem. Nasi goście mogli pod okiem instruktorów jazdy sprawdzić swoje umiejętności w codziennym użytkowaniu samochodów marki Ford.
NOWY FORD FOCUS już w naszym salonie
Dowiedz się więcej na temat nowego Forda Focus

Gotowy na każdą drogę

Praktyczność, elastyczność, bogactwo udogodnień, jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Odkryj Forda Fiesta Active – samochód typu crossover. Tutaj stylistyka inspirowana wyglądem i praktycznością SUV-ów łączy się z typową dla Forda Fiesta dynamiką jazdy, która pozwoli Ci cieszyć się codziennymi podróżami.
Strona 1 z 6