CENTRUM FORDA TRANSIT

CENTRUM FORDA TRANSIT

Centra Forda Transit to miejsca, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pojazd użytkowy.

To tutaj możesz obejrzeć lub zabrać na jazdę próbną każdy z dostępnych modeli, np. zdobywcę nagrody „What Van”: Transita Courier, Transita Connect wyróżnionego w kategorii „Light Van” oraz Forda Rangera, który zyskał miano najlepszego pick-upa roku. Nasi pracownicy podzielą się specjalistyczną wiedzą na temat dostępnych produktów, a także doradzą, jak dobrać sposób finansowania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Centra Transita oferują usługi naprawy i serwisu w dogodnych dla Klienta godzinach. Pozwalając na zminimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów użytkowych, pomagając w optymalizacji kosztów ich eksploatacji, zapewnieniu nieprzerwanej mobilności użytkownikowi serwisowanego pojazdu.

Jest też dodatkowa zaleta: dzięki rozbudowanej sieci serwisów obsługujących samochody użytkowe, wszystkie usługi, których w danym momencie potrzebujesz, można zrealizować w jednym miejscu.

Dlaczego możesz polegać na Centrum Forda Transita

Zaufanie godne Transitaford transit centre

Znalezienie pojazdu spełniającego Twoje oczekiwania oraz zapewnienie rozwiązań związanych z opieką posprzedażową dla Twojego pojazdu jest dla nas niezwykle istotne. W Centrach Transita znajdziesz nasze nagradzane linie pojazdów użytkowych z akredytacją RDK, które zapewnią Ci spokój umysłu i utwierdzą w przekonaniu, że dokonałeś właściwego wyboru.

Wygoda godna Transita

Dzięki rozbudowanej sieci dealerów pojazdów użytkowych, Centrum Forda Transita znajduje się na "wyciągniecie ręki" – nikt inny na rynku nie oferuje wsparcia w takim wymiarze. Serwis pojazdów dostawczych Transit24 jest do Twoich usług. Zadba o to, by zminimalizować czas naprawy, pobytu w serwisie pojazdu. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z wydłużonych godzin otwarcia serwisu, czy z samochodu zastępczego – nasze usługi Transit24 oraz pracownicy Forda dążą do zminimalizowania przestojów w Twojej firmie.

Transit – finansowanie (wyłącznie Centrum Transita)

Centra Transita oferują szerokie możliwości finansowania pojazdów, leasingu lub rozwiązań posprzedażowych, które można dopasować do indywidualnych wymagań, gwarantując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Ford TransitCzego można oczekiwać od obsługi Centrów Forda Transita

Zakup pojazdu użytkowego to duża inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby dobrze dopasować samochód do potrzeb biznesu. U nas pomoże Ci w tym Centrum Forda Transit wraz z Centrum Adaptacji Forda Transit. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne doradztwo i pomagają podjąć najlepszą dla Twojej firmy decyzję. Dowiedz się więcej o doborze Forda Transit do indywidualnych potrzeb swojego biznesu.

Centra Transita powstały, by pomagać w znalezieniu odpowiedniego pojazdu użytkowego, a następnie dbać o to, by jego eksploatacja przebiegała bez zakłóceń. Mogą oni przedstawić wszelkie informacje i eksperckie porady niezbędne aby dobrać idealny pojazd dla Twojej firmy.

Pojazdy przeznaczone do jazdy próbnej

Można przetestować, jak działają różne nowoczesne technologie i funkcje pojazdu, który Cię interesuje.

Dział serwisu

Usługa Transit24 to gwarancja najkrótszego możliwego okresu przestoju pojazdu Poznaj FORD Transit24

Porady dotyczące wyboru nadwozi

Niezależnie od Twoich potrzeb w zakresie konwersji Transita, skierujemy Cię do odpowiedniego specjalisty.

Obsługa przez wyszkolonych mechaników Forda

Wykwalifikowani, doświadczeni i kompetentni eksperci w dziedzinie pojazdów użytkowych Forda.

Poznaj Transit

ford transit  ford transit podwozia