previous arrow
next arrow
Slider

Programy dla firm

Programy dla firm
Res Motors z myślą o Klientach będących przedsiębiorcami stworzył dedykowany program obsługi pojazdów marki Ford tylko dla firm. Dzięki temu każdy przedsiebiorca może zyskać to co najważniejsze - czas, a jak wiadomo "czas to pieniądz!"

Program Res Motors dla Firm (Bussines Service Club) jest to specjalny program dedykowany dla przedsiębiorstw, które budują swój park maszynowy i wybierają pojazdy marki Ford. Program BSC obejmuje kompleksową obsługę w zakresie przeglądów, napraw mechanicznych, pomocy na drodze (Assistance), napraw blacharsko-lakierniczych oraz zarządzania parkiem samochodowym.

fleet

bscRes Motors i Ford Polska oddaje w Twoje ręce profesjonalny pakiet produktów i usług posprzedażnych pod nazwą Business Service Club. Program Business Service Club został przygotowany dla Klientów Flotowych (przedsiębiorstwa lub instytucje) korzystających z usług serwisowych Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce (KLIENT). Dowodem uczestnictwa Klienta w Programie są Karty Członkowskie (KARTA), wystawiane przez Ford Polska na pojazdy nowe oraz te będące już w posiadaniu Klienta (zakupione u polskiego Autoryzowanego Dealera Forda). Dla każdego użytkownika i pojazdu objętego opieką programu dedykowany jest koordynator Obsługi w stacji serwisowej. Koordynator ten zgodnie z zawartą umową będzie monitorował stan techniczny i przebieg napraw pojazdów Klienta w całej sieci stacji serwisowych Polsce.

Jesteśmy po to, aby służyć pomocą, wiedzą i doświadczeniem

W Centrum Obsługi Firm kompetentni doradcy, we współpracy z pracownikami innych działów firmy, oferują klientom kompletny pakiet usług dostępnych w Res Motors:

  • profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodów nowych bądź używanych
  • indywidualne prezentacje nowych modeli Forda (osobowe i dostawcze)
  • sprzedaż wszystkich modeli marki Ford dostępnych na rynku polskim
  • duży park samochodów grzecznościowych
  • profesjonalne zarządzanie flotą Klienta

Program Res Motors dla Firm to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy!