ZASTANAWIASZ SIĘ JAK SFINANSOWAĆ WYBRANY
MODEL FORDA?
Slider

Promocje

Promocje
FCE Bank Polska S.A. jest częścią Ford Motor Credit Company, która od ponad 50 lat zapewnia usługi finansowe klientom z całego świata. Na rynku polskim FCE Bank Polska działa od 1997 roku, oferując najwyższej jakości kredyt, leasing, wynajem długoterminowy i ubezpieczenia.

Nowe FCreditProgram Ford Credit to prosta i wygodna forma finansowania zakupu samochodu. Spośród zaproponowanych Ci wariantów kredytu możesz wybrać taki, który dostosowany jest do Twoich potrzeb i możliwości.
Gdy wybierzesz swojego Forda, pozostaje już tylko wpłacić udział własny i określić okres spłaty pozostałej kwoty wraz z odsetkami.
Sprawdź szczegóły >>

Ford UbezpieczeniaKompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych: zawierający OC (dodatkowo Zielona Karta i Mini Car Assistance), AC, NNW, Car Assistance (program całodobowej bezpłatnej pomocy drogowej) oraz Informacja Prawna.

• Program dla użytkowników samochodów Ford aż do dwunastego roku eksploatacji
• Minimum formalności, korzystne warunki finansowe, kompleksowa ochrona i świadczenia dodatkowe
• Ford Inne Marki na samochody do dziesiątego roku eksploatacji
Sprawdż szczegóły >>


Skontaktuj się z naszymi Doradcami:

Joanna Skotnicka
Koordynator ds. Usług finansowo-ubezpieczeniowych
tel. (17) 850 30 06, fax (17) 850 30 11
tel. kom. 783 299 949
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Korbut
Handlowiec usług finansowo-ubezpieczeniowych
tel. (17) 850 30 21
tel. kom. 783 299 923
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.