Ford Mustang Mach-E w zupełnie innym spojrzeniu.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ford Mustang Mach-E w zupełnie innym spojrzeniu.
Ford Mustang Mach-E to zupełnie nowy w pełni elektryczny SUV, z duszą legendarnego Forda Mustanga, inspirowany jego stylistyką.

Charakterystyczna długa i wysoka maska, tylne światła, drapieżna linia boczna, a także niesamowite osiągi podkreślają naturalne dziedzictwo Forda Mustanga. Zupełnie nowy design łączący tradycję z nowoczesnością sprawia, że przechodząc obok Mustanga Mach-E, nie zostaniesz obojętny. Ford Mustang Mach-E to samochód gotowy na długą podróż. Nawet 610 km zasięgu, a szybkie ładowanie 150 kWh zwiększy zasięg o 119 km w zaledwie 10 minut.
Dzięki domowej ładowarce Wallbox, Ford Mustang Mach-E będzie naładowany i gotowy do dalszej podróży już po 8 godzinach ładowania w nocy. Automatyczne i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania zapewnią w przyszłości zupełnie nowe funkcjonalności i ulepszą istniejące. Inteligentne planowanie trasy pozwoli optymalnie dojechać do celu. W każdej chwili też możesz sprawdzić dostępne punkty ładowania w okolicy. Najnowsze systemy dostępne w standardzie zapewniają najwyższe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa.
Piękne i przestronne wnętrze, najlepszej jakości materiały zapewnią niesamowity komfort podczas każdej podróży. Każdy element Mustanga Mach-E został dopracowany w najdrobniejszych detalach a standardowe wyposażenie posiada: skórzaną tapicerkę, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele w 8 kierunkach z funkcją pamięci, bezkluczykową obsługę dzięki aplikacji FordPass, najnowsze systemy bezpieczeństwa, światła Full LED.
Dzięki programowi rządowemu "Mój Elektryk" jego cena po uwzględnieniu maksymalnej dopłaty w kwocie 27 000 PLN wyniesie tylko 189 120 PLN #FordMustangMachE #Ford #GrupaBemo #EV
Czytany 1000 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.