Mustang Mach-E osiąga doskonałą 5-gwiazdkową ocenę ***** zarówno pod względem ochrony pasażerów, jak i środowiska!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Mustang Mach-E osiąga doskonałą 5-gwiazdkową ocenę ***** zarówno pod względem ochrony pasażerów, jak i środowiska!
W rygorystycznych testach zderzeniowych #Mustang #Mach-E uzyskał wynik 92% w kategorii ochrony dorosłych i 86% w kategorii ochrony dzieci.
Dostępne w standardzie zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, w tym inteligentny tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go i centrowaniem samochodu na pasie ruchu, układ aktywnego wspomagania hamowania z funkcją autonomicznego hamowania na skrzyżowaniu oraz system utrzymywania pasa ruchu z funkcją wykrywania obiektów w martwym polu lusterek, przyczyniły się również do uzyskania maksymalnej oceny z zakresu bezpieczeństwa. #SUV otrzymał komplet punktów za systemy asystujące w utrzymaniu pojazdu na pasie ruchu.
Mustang Mach-E, wykorzystujący w pełni elektryczny, bezemisyjny układ napędowy, oferujący zasięg do 610 km (WLTP), uzyskał pełne noty również od Green NCAP w testach wpływu na czystość powietrza atmosferycznego i emisji gazów cieplarnianych.

Uzyskany wynik 94% za oszczędne gospodarowanie energią obejmuje pełne oceny testów laboratoryjnych przeprowadzanych w zimnych i ciepłych warunkach. #Ford #GrupaBemo #NCAP #EV
Czytany 1056 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.