Autoryzowana Stacja Obsługi Forda Res Motors w Rzeszowie zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Autoryzowana Stacja Obsługi Forda Res Motors w Rzeszowie zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie.
Serwisy tej marki z całego kraju przez cały ubiegły rok były poddawane wnikliwej analizie.
Jurorzy brali pod uwagę jakość obsługi klientów oraz naprawy samochodów. W tym celu serwisy były poddane audytowi, podczas którego oceniono najważniejsze aspekty ich pracy, wpływające na zadowolenie klientów z wykonanej na miejscu usługi. Dodatkowe punkty można było zdobyć także za stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez udział w przeprowadzanych przez Ford Polska szkoleniach, ofertę usług dodatkowych, jak np. Przechowalnia opon, oraz aktywność marketingowa na lokalnym rynku. Serwis mechaniczny Res Motors uplasował się na drugiej pozycji w kraju.
– To dla nas niesamowite wyróżnienie i motywacja do jeszcze cięższej pracy. Ta nagroda potwierdza, ze nasz serwis pracuje sprawnie, samochody są tu naprawiane szybko i prawidłowo, a klienci są z naszych usług zadowoleni. To właśnie ich satysfakcja jest naszym głównym celem – mówi Krzysztof Szach, kierownik działu opieki posprzedażnej w Res Motors.

Serwis przy al. Armii Krajowej 50 jest największą Autoryzowaną Stacją Obsługi tej marki w regionie. Wykonuje się tu przeglądy okresowe i naprawy bieżące, zarówno samochodów nowych, jak i starszych.
Dla właścicieli tych drugich, mających 4 lata i więcej, funkcjonuje usługa Motorcraft Serwis, opierająca się na naprawie pojazdów na preferencyjnych warunkach, przy wykorzystaniu oryginalnych narzędzi, ale wiedzy i oprogramowania komputerowego do szybkiej i fachowej naprawy fordów. Np. za 99 zł w ramach tej usługi można wykonać kompleksowy przegląd klimatyzacji we wszystkich modelach tej marki.

– Przegląd klimatyzacji to miedzy innymi sprawdzenie działania wszystkich podzespołów, kontrola pod względem uszkodzeń oraz wycieków, badanie szczelności układu z wykorzystaniem promieni ultrafioletowych i dezynfekcja układu – wylicza Krzysztof Szach.

Przegląd okresowy Motorcraft zawierający sprawdzenie pojazdu, wymianę oleju i filtra oleju oraz wymianę filtra powietrza kosztuje zaledwie 279 zł.
Na miejscu działa także stacja kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, serwis ogumienia z hotelem dla opon, ekologiczna myjnia nadwozi podwozi oraz stanowisko regulacji geometrii zawieszenia wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia amerykańskiej firmy Hunter, obsługujące pojazdy wszystkich marek.
Obok serwisu mechanicznego Res Motors prowadzi jeden z największych w okolicy serwisów blacharsko-lakierniczych, który w latach 2003-2011 regularnie gościł na podium rywalizacji wśród tego typu serwisów Forda w kraju. Zarówno w kategorii indywidualnej, jak i zespołowej.

– Oferujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze. Obsługujemy klientów także po stłuczkach, załatwiając za nich wszelkie formalności. Od momentu oddania nam samochodu, kierowcy nie interesuje nic, poza odbiorem naprawionego pojazdu – wyjaśnia Krzysztof Szach.


Ten program czyni serwis bardzo konkurencyjna alternatywa dla mechaników pracujących poza ASO, którzy często nie mają odpowiednich tańszych części zamiennych. Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Res Motors dysponuje pełna technologią niezbędną do prowadzenia kompleksowych napraw. Na miejscu prostuje się szkielety konstrukcji nośnej, wymienia uszkodzone elementy, szpachluje, prostuje, lakieruje. Firma stosuje materiały i technologie napraw renomowanej firmy Standox, która na bieżąco monitoruje jakość usługi, zapewnia pracownikom serwisu szkolenia.
W AZNN także naprawia się pojazdy wszystkich marek.

Czytany 2325 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.