Deklaracja Forda w sprawie norm emisji spalin

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Deklaracja Forda w sprawie norm emisji spalin
Szanowni Państwo,

W związku nagłośnioną w ostatnim tygodniu przez media sprawą dotyczącą testów spełniania norm emisji spalin, chcielibyśmy przekazać nasze stanowisko w tej sprawie.

Nie korzystamy z urządzeń manipulujących systemami kontroli emisji i nie wprowadzamy świadomie w błąd opinii publicznej, państwowych urzędów ochrony środowiska lub inwestorów. Nasze wielokrotnie nagradzane pojazdy i silniki spełniają wszystkie wymagane standardy poziomu emisji spalin w Europie.

Zgadzamy się, że standardy poziomu emisji spalin powinny dotyczyć rzeczywistego sposobu użytkowania samochodów przez Klientów w realiach drogowych. Dlatego też wspieramy rozwój projektu „European Real Driving Emissions” (procedura badań emisji w rzeczywistych warunkach jazdy) mającego wejść w życie, jako część standardów Euro 6 w Europie.

Nie ma dla nas nic cenniejszego od reputacji naszej firmy – firmy działającej etycznie i zgodnie z prawem.

Firma Ford została niedawno nominowana do listy Najbardziej Etycznych Firm wg. Instytutu Ethisphere (Ethisphere Institute’s 2015 list of World’s Most Ethical Companies). Jesteśmy jedynym producentem w branży motoryzacyjnej, który był nominowany w tej kategorii przez 6 lat z rzędu. Oceny dokonuje się oceniając 5 kategorii: etykę i przestrzeganie prawa, kulturę etyczną, kierowanie firmą i przywództwo, innowacyjność oraz reputację.
Czytany 2337 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.