GODZINY PRACY SERWISU MECHANICZNEGO
Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że od 18 listopada 2017 serwis mechaniczny Res Motors będzie nieczynny w soboty.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 22:00.
Jubileusz 25 lecia Res Motors
Jubileusz 25 lecia Res Motors połączony z pokazem nowego Forda KA+ i nowego Forda Fiesta, który odbył się w naszym salonie 28 września 2017.
DNI OTWARTE NOWEGO FORDA FIESTA 7-8 PAŹDZIERNIKA
Przyjdź do swojego Dealera Forda, poznaj zupełnie nowego Forda Fiesta i odkryj moc specjalnie przygotowanych atrakcji dla całej rodziny!
Nowy Ford Fiesta, Ford Mondeo Vignale oraz Ford Kuga Vignale. Jak wygladają ich wnętrza? Teraz możesz to sprawdzić bez wychodzenia z domu.

Kliknij tutaj aby wejść do wirualnego świata

Kto jest najlepszym motoryzacyjnym partnerem dla Twojej firmowej floty? Podczas prestiżowego plebiscytu Fleet Derby 2017 decydenci, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management i partnerzy biznesowi zdecydowali, że wybór jest tylko jeden – marka Ford. Dziękujemy!

W wyścigu o zaszczyty tytuł „Motoryzacyjna marka flotowa 2017” wyprzedziliśmy niezwykle wymagającą konkurencję. Ponad 76 000 głosujących oceniło najlepiej współpracę z firmą Ford w następujących kategoriach:
• jakość oferty skierowanej do klientów instytucjonalnych,
• jakość oferowanych modeli,
• paletę oferowanych aut,
• pokrycie kraju siecią dealerską i serwisową,
• jakość współpracy z działem flotowym,
• obsługę klienta,
• ofertę cenową,
• politykę rabatową i serwisową.

To dzięki nieustającej trosce o każdy element naszej oferty, głosujący bardzo dobrze ocenili naszą markę, potwierdzając, że firma Ford to partner flotowy godny zaufania.

Fleet Derby 2017 to już szósta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego. Jej celem jest prezentacja i promocja najlepszych motoryzacyjnych rozwiązań dla biznesu dostępnych na polskim rynku. Ten prestiżowy i opiniotwórczy plebiscyt trwał sześć miesięcy, a o tym, kto zwycięży w każdej kategorii, zdecydowało aż 76 000 ważnych głosów oddanych przez specjalistów ds. flot firmowych i partnerów biznesowych.

Poznaj usługi dostępne w ramach oferty dla biznesu Ford Flota i sprawdź, czym zasłużyliśmy sobie na zwycięstwo podczas Fleet Derby 2017 i otrzymanie tytułu „Motoryzacyjna marka flotowa 2017”.

Nowoczesny styl i jeszcze więcej zaawansowanych technologii. Dynamika jazdy na nowo definiująca postrzeganie aut miejskich oraz możliwości personalizacji, podkreślające Twój charakter. Odkryj Forda Fiesta w zupełnie nowej odsłonie. Przyjrzyj się jego fascynującemu designowi i przekonaj się, że małe auto, potrafi zrobić olbrzymie wrażenie.
Strona 1 z 5